0 3 min 5 ay

Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere inançlı ve rahat bir biçimde gitmenizi sağlayan küresel teknoloji platformu Uber, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda dört kitaptan oluşan bir dünya klasikleri setini çocuklara ikram ediyor. Uber23Nisan ile çocuklarınızı kitap okumaya teşvik edebilirsiniz.

Küresel teknoloji platformu Uber, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan bu Cuma günü, toplam 8000 adet dünya klasiğini sarı taksiler aracılığıyla fiyatsız olarak çocuklara dağıtacak. 23 Nisan’a özel hazırlanan Uber23Nisan kampanyası, İstanbul’daki tüm Uber kullanıcılarının hizmetine açılarak Gulliver’in Seyahatleri, Alice Mükemmeller Ülkesinde, Küçük Prens ve Sefiller’den oluşan Can Yayınları’ndan çıkmış 4 kitaplık set çocuklarla buluşturulacak.

Uber sözcüsü, “Uber23Nisan ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarımızı en bilinen dünya klasikleri ile tanıştırarak ve kitap okumaya teşvik ederek kutluyoruz. Çocuklarımız için bu kitap setinin manalı bir ikram olmasını istek ediyoruz.” dedi.

Stoklarla hudutlu olan Uber23Nisan kampanyasından sadece 23 Nisan 2021 Cuma günü 11:00-17:00 saatleri ortasında yararlanılabilecek. Uber uygulaması üzerinden Uber23Nisan eserini seçerek dünya klasikleri setinin dilediğiniz adrese teslim edilmesi için davette bulunabilirsiniz.

Uber23Nisan ile çocukları sevindirin

İstanbul’da hizmet vermeye başladığı 2014 yılından itibaren, İstanbullular için tanınan ve inançlı bir ulaşım seçeneği haline gelen Uber, Türkiye’de 4,5 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır. Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle meskende olduğumuz bu süreçte çocuklarınıza meskende geçirdikleri vakti kaliteli bir halde değerlendirebilecekleri kitaplar ikram edebilirsiniz. Uber23Nisan kampanyası ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara özel olarak hazırlanan kitap setini sipariş edebilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir