0 2 min 5 ay

En kıymetli spor ve bisiklet tertiplerinden 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tipi, Türk Telekom’un irtibat ve teknoloji sponsorluğunda başlıyor. 11 Nisan Pazar günü Türkiye’nin doğal güzellikleriyle ünlü Kapadokya’dan bisikletçilerin pedal çevirmesi ile başlayacak çeşit, 18 Nisan Pazar tarihinde Kuşadası’nda son bulacak.

İnsan odaklı yaklaşımı ve bedel üreten projeleriyle Türkiye’yi geleceğe taşıyan Türk Telekom, sporun ve atletlerin yanında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda, dünyanın değerli bisiklet tertiplerinden biri olan 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Çeşidi, Türk Telekom’un bağlantı ve teknoloji sponsorluğunda başlayacak.

Türk Telekom irtibat takviyesi sağlayacak, atletler 1388 kilometre pedal çevirecek

Yılın en büyük spor tertiplerinden bir olan cins, dünyaca ünlü 175 atletin gayretine sahne olacak ve ülkemizin cennet duraklarını tüm dünyaya sergileyecek. Türk Telekom’un bağlantı ve teknoloji takviyesi sağladığı tertipte 11 Nisan Pazar günü itibariyle Kapadokya’dan pedal çevirmeye başlayacak olan bisikletçiler; Türkiye’nin doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü 1388 kilometrelik alanında Konya, Beyşehir, Alanya, Kemer, Kumluca, Elmalı, Göğübeli Tepe, Fethiye, Marmaris, Turgutreis, Bodrum etaplarıyla yarışa devam edecekler ve 18 Nisan Pazar günü Kuşadası’nda tiplerini sonlandıracaklar.

Yüksek teknoloji alanındaki bilgi birikimi, fibere ve mobile yatırımlarıyla Türkiye’nin dijital dönüşümünün mimarı Türk Telekom, tertibin gerçekleşeceği 16 noktada sunacağı bağlantı takviyesi ile, yarış heyecanı boyunca grupların birbiriyle ve dünyayla bağlı kalmasını sağlayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir