0 5 min 6 ay

Konuttan kulaklığınızı yanınıza almadan çıkmayı hayal edemiyor musunuz? Güne uygun bir müzikle başlama muhtaçlığı, kablosuz lakin yüksek kaliteli tahlillere ulaşma konusunda bizi giderek daha istekli kılıyor. Bunları seçerken, Huawei FreeBuds 4i üzere 10 saatlik pil ömrüyle sevilen müzikleri gün uzunluğu dinlememizi sağlayacak olanları aramalıyız.

Müzik dinleme gereksinimi artıyor. Yeniden de günümüzün kablosuz kulaklıklarının en büyük sorunu pil ömrü. Kaç defa bir arkadaşınızın kulaklığı çıkardığını ve pilinin şarjı bittiği için bir saniye sonra tekrar kutuya koyduğunu gördünüz? Huawei FreeBuds 4i, 10 saatlik pil ömrüyle tüm bu sıkıntıların tahlili olabilir.

Müzik keyfinizi üst düzeye çıkartın

Müziğin ruh halimiz üzerindeki tesiri nedir? Müziğin nasıl hissettiğimiz üzerinde yadsınamaz bir tesiri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve dinleyiciler sezgisel olarak kendileri için gerçek olan müziği seçerler. Algılanan güç düzeyleri ve iyilik hisleri, insanların neden duygusal durumlarına katkıda bulunan belli müzikleri dinlemeyi seçtiklerini belirler. Müzik, anıları tetikler ve muhakkak fikirleri harekete geçirir, lakin birebir vakitte kardiyovasküler ve teneffüs sistemlerini de tesirler. Müziğin hissettiklerimiz üzerindeki tesiri, belli bir ruh hali yaratmayı amaçlayan sinema imallerinde kullanılmaktadır. Ruh halinize nazaran bir şarkıyı kaç sefer çaldığınızı sayabilir misiniz?

Makus bir ruh hali içindeyseniz, sizi neşelendirecek bir şeyler çalarsınız. Bunun üzere bir metot, psikoterapi seansları sırasında kullanılır ve anksiyete bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.

Müziğin hayat için gerekli olduğunu düşünürsek, en sevdiğiniz ritimleri istediğiniz vakit dinleyebilmeniz gerekir. Mevcut kulaklıklarınızın pilinin ne kadar süratli bittiğine kaç sefer şaşırdınız? Pekala ya tüm bu problemlerin kolay bir tahlili varsa? Pili 10 saat boyunca bitmeyen kulaklıklar Huawei FreeBuds 4i’yi keşfedin. Süratli şarj sayesinde yeni Huawei kulaklıkları, yalnızca 10 dakikalık şarjla 4 saatlik dinleme keyfi sunuyorlar. Dahası, şarj kutusu ile 22 saate kadar müzik çalma yahut 14 saate kadar sesli arama gerçekleştirebiliyorlar.

Müziğin hiçbir ayrıntısını kaçırmayın

Etkin gürültü engelleme sağlamak üzere yeni FreeBuds 4i ortam gürültüsünü algılamak ve karşıt çevrilmiş akustik dalgalar oluşturmak için mikrofonlar kullanıyor ve etkin gürültü giderme algoritmalarını kullanıyor. Tesirli faal gürültü engelleme sağlarken ses kalitesinden ödün verilmediği üzere ayrıyeten kulaklarınızdaki basıncı azaltmaya da yardımcı oluyor.

Kulaklıklarınızı denetim edin

Her iki FreeBuds 4i kulak içi kulaklık da sezgisel dokunmatik denetimler için yerleşik kapasitif sensörler içeriyor ve daha hakikat karşılık için gelişmiş bir algoritma tarafından destekleniyor. Birkaç kolay hareketle müzik çalın, arama yapın ve gürültüyü azaltın. Aktifleştirmek için, müzik çalma (müziği çalma / duraklatma) ve sesli arama (aramayı cevaplama / sonlandırma) için iki defa dokunmanız kâfi. ANC sistemini açmak, kapatmak ve Farkındalık Modunu başlatmak için uzun basmayı kullanın.

Ek olarak, kulak içi kulaklıkların yüzeyi, kullanıcıların yanlış dokunuşlardan kaçınmasına yardımcı olan yanlış dokunma tedbire algoritmasıyla birlikte kir ve sürtünme izlerini ortadan kaldıran yüksek parlaklıkta bir gereç ile kaplandı.

Akıllı telefonunuzun işletim sistemi ne olursa olsun, FreeBuds 4i’yi istediğiniz ekipmanla kullanabilirsiniz. Yeni Huawei kulaklıklar hem iOS hem de Android ekosistemlerinde çalışan tüm akıllı telefonlara kolaylıkla bağlanarak herkes için en uygun ses tecrübesini sağlıyor.

FreeBuds 4i, 749 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’da ön satışa sunuluyor. Eseri alan kullanıcılara ayrıyeten Huawei Akıllı Tartı 3 satın alırken kullanabilecekleri 150 TL bedelinde armağan kuponu da veriliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir