0 3 min 5 ay

LG XBOOM Go Jellybean serisi, rengarenk cıvıl cıvıl imajı ve kusursuz ses kalitesi ile 23 Nisan coşkusunu meskenlere taşıyor. Çocukların yanı sıra, meskendeki herkesin müzikle iç içe eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak LG XBOOM Go PL2 ve Jellybean serisi hoparlörler, 23 Nisan’a özel avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak.

LG Electronics (LG), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, miniklere eğlenceli ve coşkulu bir armağan sunuyor. LG XBOOM Go PL2 ve Jellybean serisi bluetooth hoparlörler MERIDIAN teknolojisi takviyeli harika ses kalitesi, bir birinden cazip renkleri ve kolay taşınmasıyla yalnızca çocukların değil, tüm ailenin favori cümbüş aracı olacak.

Şekerleme Aromalarından İlham Alınarak Tasarlandı

Her biri şekerleme aromalarından ilham alınarak tasarlanan limon sarısı, şeker pembesi ve buz mavisi olmak üzere 3 farklı renkteki LG XBOOM Go Jellybean’ler ve klasik koyu gri renkteki PL2, kauçuk kaplamalı şık ve yuvarlak dizaynıyla kolay taşınabilir ve kablosuz olması, ses kalitesi ve manzarasıyla cümbüşe eğlence katıyor. İngiliz başkan ses markası MERIDIAN’ın teknolojisine sahip LG XBOOM Go serisi bluetooth hoparlörler, üstün ses kalitesi sunmasının yanı sıra, her müzik çaldığında derin basların ve varlıklı tonların ortaya çıkmasını sağlıyor. Eserin Sound Boost özelliği ise, ses gücünü artırarak ses alanını genişletiyor. Kullanıcıların ailecek parti atmosferini yaşamak için düğmeye basması kâfi oluyor. LG XBOOM Go Jellybean’lerin IPX5 sınıfı olması ise, aygıtın ıslansa da çalışmaya devam edeceği manasına geliyor. 10 saatlik pil ömrü, şarj kaygısını ortadan kaldırıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir