0 3 min 6 ay

Kovid-19 salgını olaylarındaki artış nedeniyle Ramazan ayının birinci iki haftasında Türkiye genelinde kısmi kapanmaya gidilirken CK Güç Boğaziçi Elektrik de Müşteri Hizmet Merkezleri’nin (MÜHİM) çalışma saatlerini tekrar düzenledi. Sokağa çıkma kısıtlamalarının 19.00-05.00 olarak açıklanmasının akabinde CK Güç Boğaziçi Elektrik de bugünden itibaren (15 Nisan Perşembe) tüm MÜHİM’lerde çalışma saatlerini 08.00-17.00 olarak belirledi.

TEDBİRLER TAVİZ VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Mart 2020’den itibaren Türkiye’yi de tesiri altına alan Kovid-19 salgınına karşı çalışanları ve müşterinin güvenliği için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarını geçen yıldan bu yana taviz vermeden uygulamaya devam eden CK Güç Boğaziçi Elektrik, genel müdürlük, tüm şirket binaları ve MÜHİM’leri tertipli olarak dezenfekte ediyor. Maske, uzaklık kuralları başta olmak üzere Kovid-19 ile uğraş kapsamında tüm kuralları hassasiyet ile uygulamaya devam eden CK Güç Boğaziçi Elektrik, İstanbul Avrupa Yakası’nda misyonlu tedarik şirketi olarak 4.3 milyon fazla müşteriye hizmet veriyor.

KONUTTA KAL, SÜREÇLERİNİ KONUTTAN YAP

Aşı uygulamalarına karşın pandeminin tesirinin hala sürdüğünü tabir eden CK Güç Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, “Müşterilerimiz fatura ödemeleri için dışarıya çıkarak Müşteri Hizmet Merkezlerimize gelmeye devam ediyor. Bu merkezlerimizin yanı sıra müşterilerimizin konutlarından birkaç dakika üzere kısa bir müddette süreçlerini yapabileceklerini bir defa daha anımsatmak isterim. Müşterilerimiz fatura ödemelerini konutlarından çıkmadan, otomatik ödeme talimatı vererek bankaları üzerinden inançlı ve kolay kolay yapabilme imkanına sahipler. Otomatik ödeme talimatları bulunmayanlar da ödeme süreçlerini internet bankacılığından ve mutabakatlı bankaların ATM’lerinden yapabilir. Ayrıyeten ckbogazici.com.tr web sitemizden ve CK Güç taşınabilir uygulamamızı kullanarak kolay ve inançlı bir halde ödeme mümkün. Müşterilerimize yeniden ‘evde kal süreçlerini konuttan yap’ diye seslenmek istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir